Lenovo Neo 50q G5 Tiny, i5-13420H, 8GB/512GB, No OS
features:
- Compact Tiny design for space saving
- Intel Core i5 processor for daily business tasks
- Fast NVMe SSD storage
- Wi-Fi 6E and Bluetooth support
- VESA mount compatible
- Equipped with internal speaker
- Includes USB keyboard and mouse
- Suitable for office use
Specifications:
| Brand | Lenovo |
| Product Type | Tiny Desktop PC |
| Model | Neo 50q G5 Tiny |
| Processor | Intel Core i5-13420H |
| Memory | 8GB DDR5 |
| Storage | 512GB SSD M.2 2280 NVMe G4 QLC |
| Graphics | Integrated |
| OS | No OS |
| Connectivity | Intel AX211 2x2AX 6E + BT |
| Mounting | VESA Mount |
| Speaker | Internal Speaker |
| Adapter | 90W Adapter |
| Keyboard | USB CLP ARA |
| Mouse | USB CLP Mouse |
| Language | PUB_FRA / ARA / ENG |
| Warranty | 1Yr Carry-in + 3Y Carry-in |